جاروبرقی کارچر karcher WD3 Premium

  • هیچکدام
  • سیما گارانتی

870,000 تومان

بخرید و 8,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

قدرت : 1000 وات

مکش : 200 وات

ظرفیت : 17 لیتر

بدنه : پلاستیک و فلز

وزن : 5.8 کیلو 

جاروبرقی کارچر karcher wd3

 

فیلم محصول:

 

توضیحات:

اگر شما نیاز به برداشتن مخلوط های خشک، گرد و غبار، شیشه یا حتی مایعات دارید این محصول میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. جاروبرقی WD3  دارای یک فیلتر کارتریج مخصوص است که شما را قادر می سازد بدون هیچ گونه ناراحتی فیلتر را تمیزکنید. ویژگی جذب مایع WD3  نه تنها برای تمیز کردن نشت ها مفید است، بلکه توانایی تمیز کردن حجم های بزرگ  را نیز دارد. شما  می توانید در حالی که کار می کنید و در محیط کار برای تمیز کردن از این جاروبرقی استفاده کنید.

  

 

جاروبرقی کارچر wd3

 

این جاروی کارچر بسیار  جمع و جور بوده و راحت حمل می شود، با دسته ای ارگونومیک طراحی شده با راحتی ان را حمل کنید و به پاکسازی انواع خاک و غبار و یا هر چیز دیگری بپردازید و ویژگی های طراحی نوآورانه  با مکش قدرتمند بهترین جارو و در کمترین زمان را برای شما به ارمغان می اورد. WD3  همچنین دارای یک عملکرد دمنده است، به شما این امکان را می دهد که گرد و غبار را از گوشه ها دور کنید و جاهایی که دسترسی به انها سخت است مانند شکاف ها، مانند رادیاتورها و یا پشت یخچال ها و قفسه ها را با ان تمیز کنید. جاروبرقی چند منظوره WD3  ظرفیت 17 لیتری دارد و با نیروی مکش و بهره وری انرژی WD3، شما می توانید بدون هیچ خستگی منزل خود را به خوبی تمیز کنید.

  

جاروبرقی کارچر karcher WD3 Premium

 

امکانات:

 فیلتر کارتریج ویژه : برای مکش خیس و خشک بدون تغییر فیلتر.


نازل کف جدید و شیلنگ مکش : برای تمیز کردن نتایج کامل، با خشک یا مرطوب، خاک خوب و یا درشت.برای حداکثر راحتی و انعطاف پذیری هنگام جوشاندن.


دسته قابل جابجایی : امکان اتصال نازل های مختلف به طور مستقیم در شلنگ مکش ارائه می دهد.

عملکرد دمنده عملی : عملکرد دمنده عملی است که به هر جایی که حالت مکش امکان پذیر نیست با ان میتوانید مکان مورد نظر را تمیز کنید.

مکانی برای نگهداری وسایل روی جاروبرقی : نگهداری موقت و راحت لوله و نازل کف کابل و لوازم جانبی بر روی جاروبرقی و صرفه جویی در مکان و فضای خانه ی شما.

  

جاروبرقی کارچر wd3

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
مــزایا
مــعایب

برچسب ها