دوربین شکاری جنریک Generic 8X40 Monocular Telescope

  • ضمانت اصالت کالا و تعویض 4 روزه

247,000 تومان

بخرید و 2,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

  •   نوع دوربین: تک‌چشمی
  •   دارای خروجی تصاویر باکیفیت مطلوب
  •   میزان بزرگنمایی: 8 برابر
  •   قطر عدسی: 40 میلی‌متر
  •    دارای قابلیت نصب روی سه‌پایه

دوربین تک‌چشمی Generic 8X40، از نوع دوربین‌های شکاری با خروجی تصاویر بسیار خوب و پوشش تمام اپتیک می باشد که روشنایی بسیار عالی و کارایی خیلی خوبی از این نظر دارد.

از دوربین شکاری ژنریک هشت در چهل برای کاربردهای مختلف و فضاهای متنوعی مثل مسافرت، گردش و تفریح در طبیعت، شکار، ماهیگیری، تماشای پرندگان و چشم اندازهای مختلف طبیعی، پیاده روی، کوهنوردی و خیلی از موارد دیگر بهره برداری می شود.

قطر عدسی دوربین شکاری Generic 8 X 40 40 میلی‌متر و میزان بزرگنمایی آن 8 برابر است. علاوه بر این دارای میدان دید 143 متری برای 1000 متر و اندازه 8.2 درجه برای زاویه دید می باشد.

جنس پلاستیکی به کار برده شده روی دسته دوربین جنریک 8 X 40 به همراه برجستگی های خاصی که روی آن وجود دارد، علاوه بر شکل زیبایی که به آن داده است موجب راحتی و کنترل راحت تر دوربین روی دست و به هنگام استفاده می شود.

دوربین 8 X 40genericخیلی راحت روی سه پایه نصب و تنظیم می شود و برای جا به جایی و حمل هم مشکلی ایجاد نمی کند.

از لوازم همراه دوربین شکاری جنریک 40 × 8 می توان به یک کیف جهت محافظت و حمل راحت و پارچه ای تمیز برای زدودن گرد و غبار نام برد.

لذت خرید اینترنتی و مطمئن دوربین تک‌چشمی Generic 8X40 را با قیمت بسیار مناسب و باکیفیت مطلوب از فروشگاه اینترنتی عمو یادگار، تجربه کنید.

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
مــزایا
مــعایب

برچسب ها