کولرگازی اینورتر جنرال شی با ظرفیت 18000 general sh

  • هیچکدام
  • گارانتی سانا صنعت

3,400,000 تومان

بخرید و 35,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ظرفیت : 18000
کمپرسور : روتاری
نوع موتور : اینورتر و T3
رده ی انرژی : A
کاربرد : سرمایشی و گرمایشی
سازننده : چین

R410
1
1
سرد و گرم
سرمایش و گرمایش
A

ویژگی ها

مشخصات کلی

نوع گاز (مبرد) : R410
اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1
نشانگر روی پنل :

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : سرد و گرم
عملکرد : سرمایش و گرمایش
رده انرژی : A
فیلتر :
ریموت کنترل :

کولرگازی اینورتر جنرال شی با ظرفیت 18000 general sh

 

این کولر جنرال با عنوان جنرال شی (sh)  به بازار عرضه شده است.این کولر با ظرفیت 18000 طراحی شده است و شما میتوانید در یک متراژ حدود 50 تا 60 متری از ان استفاده کنید.این کولر گازی جنرال دارای کمپرسور روتاری و مخصوص مناطق حاره ای تولید شده است و در دما های بالا نیز به خوبی کاربرد دارد.برای کاهش هر چه بیشتر برق این کولر شرکت جنرال این محصول را به برد اینورتر مجهز کرده است.این کولر سرمایشی گرمایشی است و در هر دو حالت میتوانید از ان استفاده کنید.

گاز استفاده شده در این کولرگازی R410 است و جدیدترین گاز مصرفی در کولرهای گازی به شمار میرود.این گاز به میزان 10 درجه از گاز قدیمی سردتر بوده و همین امر سرمایی به مراتب بهتر را برای شما مهیا میسازد.فیلتر ها موجود در کولر سبب میشود که هوا بسیار تمیز از کولر خارج شود.

  

جنرال

 

در واقع سیستم اینورتر به بوردی اطلاق میشود که  در کولر تعبیه میشود.فناوری اینورتر با اماده به کار بودن همیشگی کولر  مانع از خاموشی کامل کولر میشود.در واقع در کولر های غیر اینورتر با رسیدن دما به مقدار تنظیم شده کولر کاملا خاموش میشود و سپس با افزایش مجدد دما دوباره روشن میشود  و این فرایند خاموش و روشن شدن به طور مداوم تکرار میشود.

در واقع یکی از عوامل افزایش مصرف برق استارت اولیه ی کولر است و روشن شدن ان میباشد درست مانند ماشینی که بخواهید از حالت ساکن هل دهید و تا حرکت مقدار بیشتری انرژی نسبت به حالتی که حرکت کرده است لازم دارد.پس نتیجه ی روشن شدن های مکرر مصرف برق بیشتر است.

اما تکنولوژی اینورتر به کار رفته در کولرها با رسیدن دما به حد تنظیم شده مانع از خاموشی کولر میشود و تنها با کاهش دور موتور ان را روی حالت ذخیره ی انرژی قرار داده و علاوه بر جلوگیری از خاموشی،دما را نیز روی همان مقدار نگه میدارد.

یکی از تفاوت های دیگر این کولر ها استفاده از گاز R410 به جای R22  میباشد.این گاز در مقایسه با R22 هم برای محیط زیست ضرر کمتری دارد و هم دمای این گاز در مقایسه با گاز R22 پایین تر است که همین امر قدرت خنک کنندگی ان را افزایش داده و در زمان کوتاهتری دما را برای شما کاهش میدهد و با افزایش بازده باعث صرفه جویی در انرژی میشود.

  

  18000 general sh

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
مــزایا
مــعایب

برچسب ها