دربازکن برقی کنوود KENWOOC Can Opener CO606

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

قدرت: 40وات
جنس بدنه: استیل و پلاستیک
کنسرو بازکن: برقی
بطری بازکن: دستی
چاقو تیز کن: برقی

دربازکن برقی کنوود KENWOOC Can Opener CO606

دربازکن برقی کنوود مدل سی او 606

ویژگیها و امکانات:

شاید فکر کنید هزینه کردن در این حد آن هم برای یک دربازکن منطقی نیست!
اما امروزه در کشورهای توسعه یافته این وسیله یکی از وسایل بسیار پرفروش است که تقریبا در هر خانه ای پیدا میشود و دلیل آن هم مزایای آن نسبت به نوع دستی و کارکرد سریع و فوق العاده ایست که این دربازکن ها ارئه میدهند.
دربازکن های دستی قوطی را با لبه های دندانه دندانه یا صاف و بسیار تیز و خطرناک برش میزنند ، اما این دربازکن درب را طوری باز میکند که از لبه های تیز و خطر بریدن دست خبری نیست.
همچنین دیگر نیازی به صرف انرژی و وقت زیادی نیست و این دستگاه به راحتی از قوطی های کوچک تا قوطی های 1.2 کیلوگرمی بزرگ را نگه داشته و باز میکند.
یکی دیگر از امکانات این دستگاه بخش بطری باز کن آن میباشد که به صورت دستی اما به شکلی متفاوت با بطری باز کن های قدیمی عمل میکند و باز کردن بطری را بسیار آسان میکند.
قابلیت فوق العاده و بسیار مهم دیگری که این دستگاه از آن برخوردار است چاقو تیز کن برقی میباشد که با سنگهای مخصوص به راحتی انواع چاقو را در کمترین زمان به خوبی تیز میکند و دیگر نیازی به استفاده از چاقو تیز کن های دستی و خطرناک یا سنگ تیز کن که آن نیز خطر زیادی دارد نیست.
حالا با مقایسه قابلیتها و مزیتهای این دستگاه نسبت به نمونه دستی آن و همچنین توجه به این موضوع که این دستگاه یک دستگاه عمری و همیشگی بوده و نمونه های دستی همیشه امکان شکستگی و خراب شدن را دارند به این نتیجه میرسیم که این دستگاه ارزش خریداری و هزینه کردن را به طور قطع داراست!

             CO606        CO606              CO606

لوازم خانگی کنوود از معروف ترین برندهای اروپایی و دارای استاندارد آمریکا و اروپا میباشد و با خرید کنوود یک وسیله با بهترین کیفیت و دوام همیشگی خواهید داشت.

                    KENWOOD

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها