کولر گازی گری | لیست قیمت انواع کولر گازی گری

شرکت گری یکی از پر طرفدار ترین شرکت های ارائه دهنده کولر گازی و اسپیلت است که با ارائه محصولاتی با فن آوری های روز دنیا جایگاه ویژه ای در دنیا پیداکرده است. اگر می خواهید بدانید کولر گازی گری ساخت کجاست؟ باید بگوییم  این محصول توسط شرکت گری یک چند ملیتی که کالاهای آن مونتاژ چین هستند، ساخته می&...

کولر گازی گری | لیست قیمت انواع کولر گازی گری

شرکت گری یکی از پر طرفدار ترین شرکت های ارائه دهنده کولر گازی و اسپیلت است که با ارائه محصولاتی با فن آوری های روز دنیا جایگاه ویژه ای در دنیا پیداکرده است. اگر می خواهید بدانید کولر گازی گری ساخت کجاست؟ باید بگوییم  این محصول توسط شرکت گری یک چند ملیتی که کالاهای آن مونتاژ چین هستند، ساخته می‌شوند. برای خرید انواع کولر گازی گری که به طور کلی از دو نوع اینورتردار و بدون اینورتر ساخته می‌شوند، بهتر است بر حسب نیازتان برای خرید اقدام نمایید.

همچنین خرید کولر گازی گری بانه به شما کمک می‌کند تا این محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کنید. قیمت کولر گازی گری نسبت به سایر کولرگازی ها مناسب تر است. شرکت‌های تولید کننده زیادی هستنند که در زمینه تولید کولر گازی فعالیت می‌کنند، اما گری یکی از موفق ترین آن ها در این زمینه است که شما می توانید با توجه به فضای منزل و میزان بودجه ای که در اختیار دارید، یکی از بهترین کولرگازی های ممکن را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید.

مزیت کولر گازی گری

طراحی  مطابق با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا

کاهش مصرف انرژی به میزان 70 درصد بواسطه تکنولوژی اینورتر دی سی inverter DC 

مقاوت بالا در برابر باران، زطوبت و اشعه

طراحی بدنه مقاوم، زیبا و با کیفیت

قیمت ارزان و مناسب

انواع کوار گازی گری

کولر گازی گری در مدل های اسماتیک، جیماتیک، کیوماتیک، دی ماتیک، اکسنت و لومو تولید شده است. این سری از محصولات نه تنها از نظر ظاهر بلکه از نظر نوع موتور، ظرفیت با یکدیگر تفاوت دارند.

مزیت کولر های جیماتیک، سرمایش آن هاست و برای آب و هوای گرمسیری مناسب است.

کولر گازی گری سری اسماتیک با بهره مندی از موتور H1 توانسته با قدرت متوسط اما هزینه پایین تر مقبولیت بسیاری در بازار کسب کند.

کولر های سری دی ماتیک وکیوماتیک از موتورهای قویتر و در سایز های بزرگ تر و با قیمت بالاتری در بازار وجود دارد.

تنوع ظرفیت کولرهای گری

یکی از مزیت های کولر های گازی گری تنوع محصولات بر اساس ظرفیت آن هاست که تنوع قیمت آن ها را به دنبال دارد به طوری که شما با هر بودجه ای می توانید محصولات بهینه و کم مصرف گری را خریداری نمایید. پر طرفدار ترین کولرگازی های گری به قرار زیر است:

برای مشاهده محصول و اطلاع از قیمت کولر گازی گری 9000 کلیک کنید

برای مشاهده محصول و اطلاع از قیمت کولر گازی گری 12000 کلیک کنید

برای مشاهده محصول و اطلاع از قیمت کولر گازی گری 18000 کلیک کنید

برای مشاهده محصول و اطلاع از قیمت کولر گازی گری 24000 کلیک کنید

برای مشاهده محصول و اطلاع از قیمت کولر گازی گری 30000 کلیک کنید

بیشتر

کولر گازی گری  

لیست مقایسه محصولات

انصراف