همزن دستی فیلیپس PHILIPS Hand Mixer HR1459

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

قدرت: 300 وات
همزن و خمیر زن
دارای کلید توربو
تیغه های استیل جدا شونده

همزن دستی فیلیپس  PHILIPS Hand Mixer HR1459

همزن و خمیر زن دستی فیلیپس مدل اچ آر 1495

مشخصات ظاهری:

همزن دستی 1459 فیلیپس با طراحی ارگونومیک و فوق العاده خوش دست برای مصارف خانگی ساخته شده و قادرید با استفاده از آن به راحتی مواد شیرینی ، خامه ، خمیر و... را هم بزنید. همچنین به دلیل دستی بودن همزن بدنه از جنس پلاستیک مرغوب ساخته شده تا وزن دستگاه سبک باشد و خستگی حین کار با دستگاه به حداقل برسد. سیم دستگاه نیز قابلیت جمع شدن دور انتهای دستگاه را داراست و با یک گیره کوچک ثابت میشود.

HR1495

کلیدها و کنترل:

این همزن مجهز به کلید متغیر پنج سرعته برای روشن کردن و تنظیم سرعت تیغه ها میباشد و همچنین از کلید توربو بهره میبرد که امکان استفاده از حد اکثر قدرت و سرعت را با فشار دادن آن فراهم میکند.

HR1495

تیغه ها:

تیغه های این دستگاه از استیل مرغوب ساخته شده اند و برای بهترین کارایی به صورت متقاطع و مارپیچ برای همزن و خمیر زن طراحی شده اند. همچنین با فشردن کلید بالای دسته تیغه ها به راحتی جدا میشوند.

HR1495

شرکت فیلیپس یکی از بزرگترین شرکت‌های الکترونیکی جهان است، که تعداد کارکنان آن بیش از ۱۲۲٫۰۰۰ نفر است و در ۶۰ کشور خدمات خود را ارائه می‌نماید. بنابر این فیلیپس را با اطمینان کامل خریداری کرده تا شما نیز به جمع میلیونها مصرف کننده و طرفدار محصولات این شرکت بزرگ بپیوندید.

            PHILIPS

2
دیدگاه کاربران
 • 1398-03-10

  سلام سرش پیچ پیچی اش برای چه چی است لطفاًجواب بده.

  پاسخ مدیر:

  سلام برای همزدن هست 

 • 1398-03-11

  نه اون یکی اش ؟لطفا جواب بده

  پاسخ مدیر:

  اونم برای همزن هست 

نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها