روش های رفع ارور تلویزیون های سونی

0
به این مقاله چند ستاره میدین ؟
[تعداد رای: 0 میانگین: 0]

ارور تلویزیون های سونی

تلویزیون های سونی یکی از سری تلویزیون های برندهای معروف است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد.از این رو با وجود معروفیت و امکانات عالی هنگامی که از یک سری از تلویزیون های سونی استفاده می کنید امکان دارد با یک سری خطا روبه رو شوید. پس به طور قطع به دنبال راه حل هایی می باشید تا این ارور های پیش آمده را رفع نمایید. اکنون در ادامه قسط داریم به برخی از این ارور ها و نحوه ی رفع و رجوع کردن آن ها بپردازیم پس ما را همراهی کنید.

ارور تلویزیون های سونی

۱_یکی از ارور ها ، ارور ۴۰۵۷ می باشد. که این خطا ممکن است در شرایط های زیر برای شما رخ دهد.

  1. هنگامی که در حال بروز رسانی نرم افزار های تلویزیون خود هستید.
  2. هنگامی که تلویزیون شما در حال بارگیری آخرین بروز رسانی نرم افزار است.
  3. پس از تکمیل بروز رسانی نرم افزار ها.
  4. هنگامی که تلویزیون شما با استفاده از اتصال سیمی یا بی سیم به نقطه ای وصل باشد.
  5. اکنون دو راه حل برای رفع این ارور وجود دارد که به شرح زیر است:

اولین راه حل اطمینان حاصل کردن از اتصال تلویزیون

برای این کار ابتدا دکمه ی home را فشار داده و تنظیمات را انتخاب کنید. سپس با انتخاب گزینه ی preferences به گزینه ی Setup بروید و بعد از آن نیز به بخش network بروید. سپس با مشاهده ی تنظیمات و وضعیت شبکه آن را انتخاب کرده و در نهایت به انتخاب گزینه ی check بپردازید. البته باید در هنگام انجام این عملیات صبور باشید زیرا ممکن است چن دقیقه ای طول بکشد.

دومین راه حل اطمینان حاصل کردن از حریم خصوصی و امنیت است.

برای این کار باید home را فشار دهید و از تنظیمات اول به گزینه ی preferences و سپس به Setup بروید.در این گزینه می توانید به privacy policy بروید و در آنجا گزینه ی agree را انتخاب نمایید. اکنون برای تائید دکمه ی فلش سمت راست روی ریموت کنترل را فشار دهید. سپس به network برگردید و تنظیمات اتصال ۱/۱ را انتخاب کنید و در قسمت please select how to set up your network گزینه ی Expert یا Easy برگزینید. و شبکه ی wifi خود را راه اندازی کنید . البته توجه داشته باشید آیپی آدرس خود را در حالت اتوماتیک aufo قرار دهید و در آخر تنظیمات را ذخیره کنید.

ارور تلویزیون های سونی

۲_امکان دارد هنگام استفاده از USB دچار خطا شوید.

برای حل این مشکل می توانید سیم برق تلویزیون و روتر را به مدت یک دقیقه از پریز جداکنید. یا اینکه حداقل دو بار محتوای اینترنت خود را رفرش کنید . همچنین می توانید شناسه دستگاه را از طریق فهرست پشتیبانی مشتری تائید کنید.

راه حل دیگر این است که در رایانه خود آخرین بروزرسانی نرم افزار را بارگیری کنید. سپس بعد از فشار دادن دکمه HOME بخش تنظیمات را انتخاب کنید. بعد از رفتن به بخش تنظیمات، قسمت پشتیبانی مشتری را انتخاب نموده و بروزرسانی نرم افزار را انتخاب کنید. و در نهایت USB را انتخاب کنید.

۳_ سومین ارور ، ارور ۱۰۰۳ است.

امکان دارد هنگام استفاده از برنامه my5 در تلویزیون های سونی و همچنین تلویزیون های سامسونگ با خطای ۱۰۰۳ رو به رو شوید.
برای این خطا نیز راه حلی وجود دارد. برای برطرف کردن آن می توانید ابتدا تلویزیون خود را خاموش کنید و سپس آن را روشن نمایید. بعد از آن نیز برنامه ی my5 را راه اندازی کرده و دوباره اقدام به پخش محتوا کنید. اما اگر این ارور تکرار شد از سایر برنامه های پخش ویدیویی مانند ALL4 یا ITV Hub استفاده کنید.

Leave A Reply

Your email address will not be published.