کولرگازی سرد پاناسونیک 18000 PANACONIC CS-YC18MKF

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ظرفیت : 18000
کمپرسور : اسکرول
نوع : تروپیکال
کارایی : تنها سرد
ساخت : مالزی

ویژگی ها

مشخصات کلی

نوع گاز (مبرد) : R22
اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : اسکرول
عملکرد : سرمایشی
بازدهی سرمایش EER : 9.05
فیلتر :
ریموت کنترل :

R22
1
1
اسکرول
سرمایشی
9.05

کولرگازی سرد پاناسونیک 18000 PANASONIC SPLIT

کولرگازی کمپرسور اسکرول پاناسونیک باظرفیت 18000

کمپرسور : 

کمپرسور این کولر از نوع اسکرول است در کل کمپرسورها به سه دسته ی اسکرول و روتاری و پیستونی طبقه بندی میشوند که در این میان کمپرسور های اسکرول و روتاری در رده ی کمپرسور های کم مصرف هستند و تفاوت انها در منطقه ی اب و هوایی و توانایی تحمل حرارت انها است.این کولر مخصوص مناطق تروپیکال و یا همان حاره ی ساخته شده است و میتواند تا دمای 55 در جه نیز به راحتی داوام اورده و کارایی خود را حفظ میکند.

  

کولرگازی 18000 پاناسونیک

  

صرفه جویی :

این کولر با کمپرسور اسکرول خود مصرف برق را تا حد امکان کم کرده است.فناوری ECONAVI به کار رفته در این کولر با اندازه گیری مداوم دما و تحلیل اتاق مناسبترین حالت را برای کولر انتخاب و به این ترتیب از هدر رفتن منابع جلوگیری میکند

  

  

کولرگازی 18000 پاناسونیک

  

سایر امکانات :

ازمایشات متنوعی برای رفع مشکلات احتمالی بر روی این کولر صورت گرفته است.یکی از مشکلات کمپرسور بیرونی خیس شدن ان است.در این شرکت قسمت های بیرونی و داخلی توسط ای خیس شد و هیچ گونه مشکلی برای کولر پیش نیامد.همچنین اندازه گیری صدا و نویز ایجاد شده در یک اتاق مخصوص این قضیه را ثابت کرد که به راحتی در هنگام روشن بودن ئسیله میتوان خوابید و یا با دیگران به صحبت پرداخت.
این کولر با ظرفیت تنها سرد روانه ی بازار شده است و ظرفیت ان 18000 میباشد که میتواند فضایی در حدود 80 متر را به راحتی تحت پوشش قرار دهد.

  

کولرگازی پاناسونیک 18000

  

کولرگازی 18000 پاناسونیک

  

کمپرسور این کولر توسط یک لایه ی ابی پوشیده شده است که همین موجب افزایش طول عمر میشود.این لایه از ایجاد خوردگی و پوسیدگی جلوگیری و محصول را بسیار مقاوم میکند.

  

کولرگازی 18000

1
دیدگاه کاربران
  • 1398-01-11

    آقای من این کولر میخوام چقدر پام در میاد تا بیاد جنوب کرمان.کارایی ش خوبه خراب نمیشه موتور اسکرول مخصوص جنوب اگه کیفیت ش خوب باشه

نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها