کولرگازی سرد اینورتر پاناسونیک 18000 PANACONIC CS-K18PKF

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ظرفیت : 18000
کمپرسور : اسکرول
نوع : تروپیکال
کارایی : تنها سرد
ساخت : مالزی

ویژگی ها

مشخصات کلی

نوع گاز (مبرد) : R22
اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1
وزن : 12 و 46

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : اسکرول
عملکرد : سرمایشی
ظرفیت سرمایش : 18800
بازدهی سرمایش EER : 10.99
فیلتر :
ریموت کنترل :

R22
1
12 و 46
1
اسکرول
سرمایشی
18800
10.99

کولرگازی اینورتر پاناسونیک 18000 PANASONIC SPLIT

کولرگازی کمپرسور اسکرول پاناسونیک باظرفیت 18000

اینورتر :

در واقع سیستم اینورتر به بوردی اطلاق میشود که  در کولر تعبیه میشود.فناوری اینورتر با اماده به کار بودن همیشگی کولر  مانع از خاموشی کامل کولر میشود.در واقع در کولر های غیر اینورتر با رسیدن دما به مقدار تنظیم شده کولر کاملا خاموش میشود و سپس با افزایش مجدد دما دوباره روشن میشود  و این فرایند خاموش و روشن شدن به طور مداوم تکرار میشود.
در واقع یکی از عوامل افزایش مصرف برق استارت اولیه ی کولر است و روشن شدن ان میباشد درست مانند ماشینی که بخواهید از حالت ساکن هل دهید و تا حرکت مقدار بیشتری انرژی نسبت به حالتی که حرکت کرده است لازم دارد.پس نتیجه ی روشن شدن های مکرر مصرف برق بیشتر است.
اما تکنولوژی اینورتر به کار رفته در کولرها با رسیدن دما به حد تنظیم شده مانع از خاموشی کولر میشود و تنها با کاهش دور موتور ان را روی حالت ذخیره ی انرژی قرار داده و علاوه بر جلوگیری از خاموشی،دما را نیز روی همان مقدار نگه میدارد.
یکی از تفاوت های دیگر این کولر ها استفاده از گاز R410 به جای R22  میباشد.این گاز در مقایسه با R22 هم برای محیط زیست ضرر کمتری دارد و هم دمای این گاز در مقایسه با گاز R22 پایین تر است که همین امر قدرت خنک کنندگی ان را افزایش داده و در زمان کوتاهتری دما را برای شما کاهش میدهد و با افزایش بازده باعث صرفه جویی در انرژی میشود. 
البته امروزه هنوز بعضی از کولرهای اینورتر هنوز با گاز R22  کار میکنند که متاسفانه این کولر نیز از همین گاز بهره برده است.در گذشته استفاده از فناوری اینورتر در مناطق گرم سیری به دلیل دمای زیاد و همچنین گرد و غبار فراوان انچنان که باید و شاید مقدور نبود ولی پاناسونیک با طراحی های بسیار نوین این مشکل را به خوبی رفع کرده است.

  

کولرگازی اینورتر 18000 پاناسونیک

  

  

حسگر دوگانه:

از جمله امکانات این کولرخوب میتوان به حسگرهای بسیار متفاوت ان اشاره کرد اکه میتواند عوامل متعددی را شناسایی کند و با توجه به ان کولر را تنظیم میکند.

  

 کولرگازی 18000 پاناسونیک

  

  

فیلتر نانو G :

به توجه به زندگی پر مشغله ی امروزی و افزایش تعداد کارخانه ها و وسایل نقلیه نیاز به هوایی تمیز و پاک همواره احساس میشود.همواره ذراتی در هوای اطراف ما قرار دارد که شاید قابل دیدن نباشند ولی میتوانند به سلامتی اسیب بزنند.این کولر با داشتن فیلتر های خاصی میتواند تا 99% ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرو و همچنین باکتری ها و قارچ ها و ویروس ها را به راحتی حذف کند همچنین ازبین بردن بو هایی مانند تنباکو و ... به همراه کشتن میکروب های به دام افتاده از دیگر مزایای این فیلتر میباشد.
  

 

کولر گازی 18000 پاناسونیک

  

  

کمپرسور : 

کمپرسور این کولر از نوع اسکرول است در کل کمپرسورها به سه دسته ی اسکرول و روتاری و پیستونی طبقه بندی میشوند که در این میان کمپرسور های اسکرول و روتاری در رده ی کمپرسور های کم مصرف هستند و تفاوت انها در منطقه ی اب و هوایی و توانایی تحمل حرارت انها است.این کولر مخصوص مناطق تروپیکال و یا همان حاره ی ساخته شده است و میتواند تا دمای 55 در جه نیز به راحتی داوام اورده و کارایی خود را حفظ میکند.

  

کولرگازی 18000 پاناسونیک

  

  

کولر گازی اینورتر 18000 پاناسونیک

  

صرفه جویی :

این کولر با کمپرسور اسکرول خود مصرف برق را تا حد امکان کم کرده است.فناوری ECONAVI به کار رفته در این کولر با اندازه گیری مداوم دما و تحلیل اتاق مناسبترین حالت را برای کولر انتخاب و به این ترتیب از هدر رفتن منابع جلوگیری میکند

  

  

کولرگازی 18000 پاناسونیک

  

سایر امکانات :

ازمایشات متنوعی برای رفع مشکلات احتمالی بر روی این کولر صورت گرفته است.یکی از مشکلات کمپرسور بیرونی خیس شدن ان است.در این شرکت قسمت های بیرونی و داخلی توسط ای خیس شد و هیچ گونه مشکلی برای کولر پیش نیامد.همچنین اندازه گیری صدا و نویز ایجاد شده در یک اتاق مخصوص این قضیه را ثابت کرد که به راحتی در هنگام روشن بودن ئسیله میتوان خوابید و یا با دیگران به صحبت پرداخت.
این کولر با ظرفیت تنها سرد روانه ی بازار شده است و ظرفیت ان 18000 میباشد که میتواند فضایی در حدود 80 متر را به راحتی تحت پوشش قرار دهد.

  

کولرگازی پاناسونیک 18000

  

کولرگازی 18000 پاناسونیک

  

کمپرسور این کولر توسط یک لایه ی ابی پوشیده شده است که همین موجب افزایش طول عمر میشود.این لایه از ایجاد خوردگی و پوسیدگی جلوگیری و محصول را بسیار مقاوم میکند.

  

کولرگازی 18000

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها