جستجوی پیشرفته

بر اساس سازنده 

بر اساس سازنده

در این شاخه تمامی تلویزیون ها بر اساس سازنده ها دسته بندی شده که میتوان از قیمت ، خرید و مشخصات تلویزیون ها الجی LG،سامسونگ SAMSUNG،سونی SONY،شارپ SHARP،هایسنس HISENS،فیلیپس PHILIPS،توشیبا TOSHIBA و ... اطلاعات کافی به دست اورد که فروشگاه عمویادگار جهت رفاه حال مشتریان این شاخه رو برای دست یافتن به نتایج بهتر قرار داده است. خرید تلویزیون ها و ان...

در این شاخه تمامی تلویزیون ها بر اساس سازنده ها دسته بندی شده که میتوان از قیمت ، خرید و مشخصات تلویزیون ها الجی LG،سامسونگ SAMSUNG،سونی SONY،شارپ SHARP،هایسنس HISENS،فیلیپس PHILIPS،توشیبا TOSHIBA و ... اطلاعات کافی به دست اورد که فروشگاه عمویادگار جهت رفاه حال مشتریان این شاخه رو برای دست یافتن به نتایج بهتر قرار داده است. خرید تلویزیون ها و انتخاب بهترین مارک یکی از اصلی ترین مقوله ها در خرید تلویزیون میباشد که با انتخاب بهترین ها در این شاخه لذت خرید را در فروشگاه عمویادگار تجربه نمایید.

بیشتر

زیرشاخه ها

 • ال جی

  در این دسته بندی تمامی تلویزیون های شرکت ( الجی ) LG کره قرار گرفته شده است . مشتریان عزیز جهت خرید تلویزیون های الجی مد نظر داشته باشید که تلویزیونهای  الجی صرفا ساخت کره نیست و کشورهای مونتاژ کننده مانند مصر و چین و لهستان هم هست .که شمام میتوانید جهت قیمت و خرید و سال ساخت تلویزیون ها با مشاورین فروش ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم رو در اختیار شما عزیزان قرار بدن.شما در این شاخه به نتایج زیر میرسید : 

  قیمت تلویزیون های 32 اینچ الجی
  قیمت تلویزیون های 40 اینچ الجی
  قمت تلویزیون های 43 اینچ الجی
  فیمت تلویزیون های 49 اینچ الجی
  قیمت تلویزیون های 55 اینچ الجی 
  خرید تلویزیون های 65 اینچ الجی 
  قیمت تلویزیون های 55SM8100
  قیمت تلویزیون های 75 اینچ الجی
  بهترین تلویزیون های 2020 ال جی
  فروشگاه تلویزیون های الجی 
  قیمت تلویزیون های 2019 الجی 
  قیمت تلویزیون  الجی در بانه
  خرید تلویزیون الجی از بانه

 • سونی

  در این دسته تلویزیون های شرکت سونی ( SONY ) واقع در مالزی را برای شما عزیزان در اینچ و مدل های مختلف تفکیک کرده ایم .برای اسعلام از قیمت تلویزیون ها و اقدام به خرید تلویزیون های سونی در این دسته بندی میتوانید تمامی مدل های موجود در بازار با تازه ترین های این شرکت انتخاب کنید. سونی یکی از پیشرفته ترین برندهای در عرضه محصولات صوتی تصویری میباشد . که شما با داشتن هزینه اندک صاحب یک جنس با کیفیت و بروز در عرصه تکنولوژی باشید. شما در این دسته میتوانید :

  قیمت تلویزیون های 32 اینچ سونی
  قیمت تلویزیون های 40 اینچ سونی
  قیمت تلویزیون های 42 اینچ سونی 
  قیمت تلویزیون های 48 اینچ سونی 
  قیمت تلویزیون های 50 اینچ سونی 
  خرید تلویزیون های 55 اینچ سونی 
  مشخصات تلویزیون های 65 اینچ سونی
  فروشگاه تلویزیون های 75 اینچ سونی
  قیمت تلویزیون سونی 55X8000
  خرید تلویزیون 65 اینچ 65X8500
  قیمت تلویزیون های سونی در بانه
  فروشگاه تلویزیون سونی بانه
  قیمت تلویزیون بانه 
  قیمت تلویزیون 55 اینچ سونی در بانه 

 • سامسونگ

  در این دسته بندی تلویزیون های برنده کره ای سامسونگ ( SAMSUNG ) عرضه شده که با تفکیک تمامی مدل های و کیفیت ها و سایز ها برای رفاه حال مشتریان عزیز فروشگاه عمویادگار . تلویزیون های سامسونگ صرفا کره ای نبوده و ساخت کشور های مختلف هست  از جمله مصر لهستان و اروپا ویتنام و ... که هیچ کدام از این کشور های تفاوتی در کیفیت تلویزیون ایجاد نمیکنه و تنها در تنظیمات مثل منو و یا نرم افزاری کمی متفاوت میباشد. در این شاخه شما میتوانید به نتایج مثل : 

  قیمت تلویزیون 32 اینچ سامسونگ 
  قیمت تلویزیون 40 اینچ سامسونگ 
  قیمت تلویزیون 43 اینچ سامسونگ 
  قیمت تلویزیون 49 اینچ سامسونگ
  خرید تلویزیون 55 اینچ سامسونگ
  خرید تلویزیون 65 اینچ سامسونگ 
  فروشگاه تلویزیون سامسونگ بانه
  قیمت تلویزیون سامسونگ در بانه
  خرید تلویزیون سامسونگ از بانه 
  بهترین تلویزیون سامسونگ بانه
  بهترین تلویزیون 2019 سامسونگ 

 • فیلیپس

  در این دسته بندی تلویزیون های مارک فیلیپس (  PHILIPS ) ساخت کشور های لهستان و مجارستان رو برای شما عزیزان قرار داده ایم . تلویزیون های فیلیس امکانات و کیفیت تصویری عالی دارن که فروشگاه عمویادگار بستری راحت را برای خرید شما عزیزان فراهم کرده است .استعلام قیمت و خرید تلویزیون های فیلیپس را میتوانید از مشاورین فروش فروشگاه عمویادگار بگیرید تا مقایسه ای حرفه ای و لذت خرید متفاوت را  با ما تجربه کنید.

 • شارپ
 • پاناسونیک
 • توشیبا
 • هایسنس
 • جنرال مکس