سرویس سرامیکی عرشیا ARSHIA CO116-2050

  • هیچکدام
  • گارانتی فروشگاه عمو یادگار

850,000 تومان

در انبار موجود نیست

بخرید و 8,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

8 پارچه
چدنی با روکش سرامیک
کاملا نچسب و ضد خش
دسته های عایق حرارت

سرویس قابلمه 8 پارچه سرامیکی عرشیا ARSHIA Ceramic Cookware Set CO116-2050

مشخصات سرویس قابلمه 8 پارچه سرامیکی عرشیا مدل سی او 116-2050

توضیحات:

پرفلویور واکتانوییک اسید یا PFOA ماده ای است که در تولید روکش های نچسب ظروف آشپزی بکار میرود که برای محیط زیست ، کارگران کارخانه های تولیدی و مصرف کنندگانی که از این ظروف استفاده میکنند بسیار زیان بار است.
امروزه تکنولوژی های جدید و مواد جایگزینی کشف شده که PFOA را به طور کلی از چرخه تولید ظروف نچسب حذف میکند، اما به دلیل گران بودن این مواد متاسفانه هنوز برخی از کارخانه ها و برندها در تولیدات خود از این ماده مضر و خطرناک استفاده میکنند.
ظروف نچسب عرشیا با استانداردهای بهداشتی آمریکا و اروپا و تاییدیه سازمان جهانی محیط زیست کاملا عاری از هرگونه PFOA میباشد و با مواد معدنی و کاملا طبیعی و بدون ضرر تولید شده است!
سرویس 8 پارچه 2050 عرشیا از چدن و آلومینیوم تولید شده و دارای روکش سرامیک و تفلون مخصوص میباشد که کاملا ضد خش و نچسب بوده و حتی قسمت بیرونی ظروف نیز نچسب هستند تا به راحتی قابل شستشو باشند!
زیر قابلمه ها شعله پخش کن مخصوص از جنس آلومینیوم قرار گرفته تا حرارت را به صورت کاملا یکنواخت و مساوی در قسمتهای مختلف غذا پخش کند.
درب های این مجموعه نیز از جنس چدن سرامیک تولید شده و کاملا نچسب ، نشکن و ضد خش میباشند و دسته ها نیز با مواد مخصوص عایق حرارت تولید شده اند که گرم نمیشوند و کاملا نسوز هستند.

تصاویر:

      CO116-2050

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*
مــزایا
مــعایب

برچسب ها