یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ Z7 RSH7ZNPN

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ظرفیت به فوت: 30 فوت
ظرفیت : 515 لیتر
ظرفیت فریزر : 180 لیتر
ظرفیت یخچال : 335 لیتر
گاز مبرد: R610a
رده انرژی: A+
روشنایی: LED کم مصرف
وزن: 120 کیلوگرم

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG Side By Side F&F Z7 RSH7ZNPN

مشخصات یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل Z7 RSH7ZNPN

مشخصات ظاهری:

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ را میتوان محبوب ترین مدل یخچال این شرکت برشمرد که با طراحی فوق العاده زیبا و مدرن در کنار تکنولوژی پیشرفته و مدرن امکانات متنوعی را نیز در اختیار مصرف کننده قرار میدهد!
این سخچال با ظرفیت 30 فوت و طراحی مهندسی شده دارای فضای کاملا مفید و جادار میباشد و قسمتهای مختلف مخصوص انواع مواد غذایی ، قوطی ها ، بطری ها و ... درنظر گرفته شده است.
Z7Z7

موتور و کمپرسور:

موتور قدرتمند و کم مصرف این مدل دارای رده انرژی A+ میباشد و کمپرسور آن با گاز مخصوص R610a پر شده است که برای محیط زیست و لایه ازن مضر نیست.
این یخچال فریزر دارای سیستم گردش هوای چند گانه یا Multi Flow میباشد که هوای سرد را از منافظ متعدد در تمام قسمتهای یخچال به صورت یکسان تقسیم میکند و برای جلوگیری از انتشار ویروس و برفک گرفتگی رطوبت اضافی را از یخچال و فریزر خارج میکند.
سیستم فوق العاده دیگری که در این یخچال بکار رفته سیستم هوای سرد دوگانه یا دوقلوی Twin Cooling میباشد که در یخچال های ساید بای ساید فوق حرفه ای با 4 تا 5 برابر قیمت این یخچال بکار میرود!
وظیفه این سیستم خنک کردن هرکدام از محفظه های یخچال و فریزر به صورت جداگانه میباشد و رطوبت و دمای یخچال و فریزر را نیز همیشه در حالت نرمال و ایده آل حفظ میکند.

          Z7 RSH7ZNPN

سیستم یخچال در یخچال:

یخچال در یخچال یا CoolSelect Zone™ یکی ار امکانات جدید و فوق العاده عالی یخچال های سامسونگ است که در مدل Z7 وجود دارد ، به این صورت که یک محفظه کشویی مخصوص در یخچال وجود دارد که به صورت مجزا و جداگانه قادر خواهید بود تا دمای آن را تنظیم کنید و برای مواد غذایی مختلف جدا از دمای یخچال دمای ایده آل را مهیا کنید!

                 Z7

آبسرد کن و یخ ساز:

این مدل دارای آبسرد کن و یخ ساز حرفه ای و بسیار سریع میباشد و توانایی فیلتر کردن و تصفیه آب قبل از ورود به آبسرد کن و یخ ساز را داراست که یک فاکتور مهم در یخچال های امروزی میباشد ، همچنین قسمت آبریز این یخچال که روی درب فریزر قرار دارد به صورت بزرگ و حرفه ای طراحی شده است تا براحتی از لیوان تا پارچ های بزرگ را بدون دردسر پر از آب یا یخ کنید.

                  Z7

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها