لباسشویی سامسونگ SAMSUNG WF 1124 XAU

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ظرفیت : 12 کیلوگرم
تعداد دور :1400 دور
موتور : اینورتر دیجیتالی

ویژگی ها

ویژگی های صدا

کم صدا :

امکانات نرم افزاری

تایمر خاموش :
صرفه جویی در انرژی :
قفل کودک :
سیستم قطع خودکار :
قابلیت برنامه پذیری :
شستشوی هوشمند :
تایمر برنامه :

سایر ویژگی ها

رتبه انرژی : +++A
سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه
رنگ : نقره ای
ظرفیت شستوشو : 12 کیلو گرم
اينورتر :
نوع نصب : زمینی
خشک کن :
شستشوی سریع :

+++A
1400 دور در دقیقه
نقره ای
12 کیلو گرم
زمینی

لباسشویی سامسونگ SAMSUNG WASHING MACHINE WF 1124

لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ مدل WF 1124

قدرت و موتور:

سامسونگ این لباس شویی را با حجم بالای 12 کیلو گرم عرضه کرده است حداکثر دور این دستگاه 1400 دور میباشد که بنا به تنظیمات میتوان مقدار دلخواه را انتخاب کرد.سامسونگ 1124 خود را به موتور اینورتر دیجیتال مجهز کرده است که بر خلاف موتور های قدیمی در این موتور دیگر از زغال خبری نیست.از جمله ویژگی های ممتاز این گونه موتور میتوان به کاهش چشم گیر صدا اشاره کرد همچنین به علت حذف زغال و استفاده ی کمتر از سیم پیچی های پیچیده و کاهش تعداد قطعات متحرک طول عمر این موتور چندین برابر بیشتر از سایر موتورها میباشد.
  

 

                               لباس شویی سامسونگ

  

  طراحی مخزن الماسه:

امروزه طراحی مخزن ماشین های لباسشویی با مخزن دارای فرورفتگی های الماسی شکل در بین برندهای مختلف مرسوم شده است.این نوع طراحی سبب میشود که در هنگام جابجایی لباس ها در طول چرخش در داخل مخزن، از تماس انها با بدنه کم شود.
درنتیجه از ساییده شدن و نخ نخ شدن لباس ها جلوگیری میشود.سوراخ های ورودی اب در این نوع مخزن بسیار کوچک شده است تا مانع از گیر کردن تار و پود لباس ها در این منافذ شده و اسیب به انها شود.

 

 

                               لباسشویی سامسونگ

 

فناوری Eco Bubble

فناوری اکوبابل یا همان فناوری استفاده از حباب در شستشو یکی دیگر از ویژگی های مثبت به کار رفته در این مدل است.این عامل سبب میشود که حتی بتوان لباس ها را در دماهای پایین اب نیز به خوبی شست.
بیشتر شوینده ها به دلیل داشتن انزیم در دماهای پایین به خوبی عمل نمیکنند و یا املاح سنگین موجود در اب سرد بر خلاف اب گرم از بین نرفته و همین عامل باعث کاهش کف کردن این شوینده ها میشود.اما فناوری حباب هر دوی این مشکلات را رفع کرده و با فعال کردن شوینده ها به تمیز شدن عالی لباس ها در دماهای پایین نیز کمک میکند.
نتیجه ی این عمل از یک طرف به کاهش میزان شستوشوی مکانیکی لباس ها و کاهش اسیب دیدن پارچه ها منجر میشود و از طرف دیگر شستوشو با اب سرد به صرفه جویی در انرژی می انجامد.همچنین از پایین امدن کیفیت لباس ها در دماهای بالا و نا مناسب برای لباس جلوگیری میشود.

 

  

                               لباسشویی سامسونگ

  

المنت های حرارتی و فناوری سازگار با محیط زیست:

در مدل های قدیمی مخزن و داخل لباسشویی با گذر زمان به دلیل تشکیل رسوبات کدر و از کارایی ان کاسته میشد و برای برطرف کردن ان میبایست از محلول های شوینده ی قوی و مضر استفاده کرد.ولی فناوری به کار رفته در این ماشین به محض کثیف شدن اطلاع داده و خود را مانند روز اول تمیز و شفاف میکند.
همچنین المنت هایی که برای گرم کردن اب استفاده میشود از جنس سرامیک است.این طراحی به این دلیل است که بر روی المنت های فلزی رسوبات کربناتی و کلسیمی تشکیل میشود و با مرور زمان این رسوبات از انتقال گرما جلوگیری و از کارایی انها کاسته میشد.ولی این المنت های سرامیکی از هدر رفتن انرژی جلو گیری مکند.

  

 

                                لباس شویی سامسونگ              لباس شویی سامسونگ

  

  

قدرت برق ثابت:

سامسونگ لباسشویی را مجهز به سیستم کنترل ولتاژ کرده است که باعث پایداری ولتاژ شده و از دستگاه در ولتاژ های بالا و یا پایین محافظت میکند با این عمل طول عمر دستگاه بیشتر میشود.همچنین این عامل سبب راه اندازی مجدد لباس شویی بعد از قطع برق میشود.
برنامه ی VRT PLUS به کار رفته در این لباسشویی به ایجاد یک تعادل بین مقدار لباس و سرعت چرخش شده که با این کار از لرزش و ایجتد سر و صدا جلوگیری میشود.دیگر در حین کار کردن لباسشویی به زحمت متوجه ان میشوید.

  

 

                               لباسشویی سامسونگ

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها