لباسشویی سامسونگ SAMSUNG WW12H8420 EX

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ظرفیت : 12 کیلوگرم
دور موتور : 1400
نوع موتور : اینورتر دیجیتالی
رده ی انرژی : +++A

ویژگی ها

ویژگی های صدا

کم صدا :

امکانات نرم افزاری

تایمر خاموش :
صرفه جویی در انرژی :
قفل کودک :
سیستم قطع خودکار :
قابلیت برنامه پذیری :
تنظیم میزان بخاردهی :
شستشوی هوشمند :

سایر ویژگی ها

رتبه انرژی : +++A
سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه
رنگ : تیتانیوم
ظرفیت شستوشو : 12 kg
اينورتر :
نوع نصب : زمینی
خشک کن :
شستشوی سریع :

+++A
1400 دور در دقیقه
تیتانیوم
12 kg
زمینی

لباسشویی سامسونگ SAMSUNG WASHING MACHINE WW12H8420 EX

لباسشویی 12 کیلویی سامسونگ مدل WW12H8420EX

موتور و قدرت:

سامسونگ لباسشویی های مدرن خود را با موتور اینورتر دیجیتالی به بازار معرفی میکند از خصوصیات این مدل میتوان به کاهش سرو صدا ، افزایش چشمگیر طول عمر موتور،شستوشوی بهتر و صرفه جویی در انرژی اشاره کرد.ظرفیت این ماشین 12 کیلو بوده و دور موتور ان 1400 میباشد.

 

 

                               لباسشویی سامسونگ

 

VRT PLUS:

یکی از ویژگی های ازار دهنده ی استفاده از لوازم خانگی سر و صدای انها است که با گذشت زمان تولید کنندگان این وسایل در صدد رفع این مشکل بوده اند.فناوری VRT PLUS به کار رفته در این محصول به ایجاد تعادل کمک کرده و میزان نویز و لرزش ها را به حدی کاهش میدهد که دیگر متوجه کار کردن لباسشویی نخواهید شد.همچنین این وسیله به کنترل ولتاژ مجهز است که مانع اسیب به وسیله در نوسانات برقی میشود.

 

 

                               لباسشئیی سامسونگ

 

مخزن دستگاه:

مخزن این محصول سامسونگ نیز مانند سایر محصولات ان دارای طراحی الماسی شکل است که این ویژگی باعث اسیب کمتر به لباس شده و ریز بودن سوراخ های ورودی اب موجب میشود که تار و پود لباس در این منافذ گیر نکرده و باعث چین و چروک لباس نشود.این شکل طراحی همچنین ظاهری زیبا به لباسشویی بخشیده است.

 

 

 

                               لبتسشویی سامسونگ

   

 

عیب یابی آسان:

برنامه ی نصب شده بر روی این محصول به سرعت تمام خطا ها و اشکالات را شناسایی میکند.شما با نصب اپلیکیشن خاص بر روی گوشی میتوانید این خطا ها را بر روی گوشی مشاهده و نسبت به رفع آنها اقدام کنید.درنتیجه در زمان شما برای عیب یابی صرفه جویی شده و از هزینه های تعمیری غیر ضروری خلاص شوید.

 

                               لباسشویی سامسونگ

 

 

صرفه جویی در انرژی و سیستم حباب ساز:

فناوری اکو بابل به کار رفته در این وسیله باعث شده است که شما دیگر نیازی به به آب گرم برای شستو شو نداشته باشید زیرا این حباب ها باعث فعال شدن شوینده ها شده و با افزایش نفوذ پزیری به داخل لکه ها به اسانی موجب پاک شدن لباس میشود.
به همین دلیل بدون نیاز به گرم شدن اب شما میتوانید تا حد زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.همچنین این حباب ها با خیساندن لکه های قدیمی و سمج لباسی عاری از هر گونه الودگی خواهید داشت.

 

 

                         لباسشویی سامسونگ

  

 

سایر ویژگی ها:

از دیگر ویژگی های این لباسشویی خوب میتوان به المنت های سرامیکی ان اشاره کرد که با گذشت زمان با رسوبات پوشیده نشده و کارایی ان پایین نمیاید.اگر نیاز به شستوشوی سریع دارید و یا لباس زیاد کثیف نیست تنها کافی است دکمه شستن سریع را فشار دهید تا در 15 دقیقه لباس هایتان تمیز شود.
1
دیدگاه کاربران
  • 1397-08-09

    سلام. دوباره موجود ميشه؟

    پاسخ مدیر:

    سلام


    فعلآ مشخص نیست موجود می شه یا نه شما اگر می خواهی ایمیلتون تویه صفحه محصول ثبت کنید هر موقع موجود شد براتون ایمیل می آید


نظر خود را بنویسید
*
*