یخچال ال جی LG REFRIGERATOR GR-B650

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

موتور : اینورتر هوشمند
جنس بدنه : استیل ضد زنگ
سازنده : مونتاژ هند با قطعات کره

ویژگی ها

امکانات نرم افزاری

زنگ هشدار :
سیستم مغناطیسی :
هشدار درب :

سایر مشخصات محصول

امکانات ویژه : قفل کودک-بدون برفک-کمپرسور اینورتر هوشمند
جنس بدنه : استیل ضد زنگ
نشانگر LED : دراد
نوع یخچال : بالا پایین
لامپ یخچال :
آبسردکن و یخساز بیرونی : ابسرد کن

قفل کودک-بدون برفک-کمپرسور اینورتر هوشمند
استیل ضد زنگ
دراد
بالا پایین
ابسرد کن

یخچال ال جی LG REFRIGERATOR GR-B650

یخچال بالا پایین ال جی مدل GR-B650

کمپرسور:

کمپرسور این یخچال یکی از با کیفیت ترین کمپرسور های به کار رفته در یخچال ها میباشد.طراحی عالی این کمپرسور باعث صرفه جویی در انرژی تا 36% میشود.از جمله خصوصیات دیگر این کمپرسورها میتوان به طول عمر بالای ان به دلیل کاهش تعداد قطعات متحرک ان اشاره کرد.
به دلیل روشن بودن همواره ی این نوع کمپرسور از ایجاد نوسانات دمایی درون یخچال جلوگیری شده و درنتیجه کیفیت مواد غذایی در بهترین حالت خود باقی میماند.این موتور بسیار کم صدا بوده و دیگر خبری از نویز در خانه ی شما نیست.

  

  

                               یخچال ال جی

  

  

 گردش هوای چندگانه:

در یخچال های قدیمی معمولا تنها از یک قسمت یخچال هوای خنک به داخل یخچال وارد میشد و همین امر سبب اختلافات دمایی در قسمت های مختلف یخچال میشد که همین امر به از دست رفتن کیفیت مواد غذایی منجر میشد. ال جی در این مدل با تعبیه ی منافذ متعدد در یخچال برای به جریان درامدن هوای سرد این مشکل را حل کرده است.این گردش هوای چند گانه موجب یکنواختی دما در یخچال میشود.
یکی دیگر از موارد مهم این گردش چندگانه ی هوا در هنگام باز نمودن درب یخچال خود را نشان میدهد.با ورود هوای گرم به داخل یخچال اگر به سرعت دما باز به سطح استاندارد خود باز نگردد فعل و انفعالات شیمیای در مواد غذایی تسریع و همین امر به فاسد شدن مواد می انجامد.اما گردش هوای چند گانه با یکنواخت کردن مجدد دما مانع از انجام این فرایند میشود.

  

  

                               یخچال الجی

   

   

سایر ویژگی ها:

یکی از خصوصیات بسیار مهم در حفظ تازگی مواد غذایی در این یخچال تکنولوژی HYGIENE FRESH است.4 لایه فیلتر قرار گرفته در این یخچال هوای داخل را تقریبا به طور کامل تصفیه میکند.با حذف ذرات گرد و غبار،باکتری ها و قارچ ها از هوای یخچال دیگر عاملی برای تاثیر گذاری بر روی کیفیت مواد غذایی باقی نمیماند.

   

   

                               یخچال ال جی

  

   

  همواره نبود رطوبت کافی در یخچال باعث از دست رفتن سریع رطوبت سبزیجات و میوه ها میشود که در مدت کوتاهی پژمرده شدن،انها را غیر قابل مصرف میکند.اب جی در این یخچال خود محفظه های مخصوص برای میوه ها و سبزیجات طراحی کرده است.در این محفظه ها همواره بهترین دما و رطوبت برقرار است تا مانع از بین رفتن کیفیت مواد درون انها شود.
یکی دیگر از راه های ورود منابع فاسد کننده ی غذا ها از طریق درب یخچال است.لایه ی پلاستیکی به کار رفته در درب این محصول خاصیت انتی باکتریایی داشته و به این ترتیب مانع از ورود میکروبها به داخل یخچال میشود.

  

   

                               یخچال الجی

1
دیدگاه کاربران
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها