لباسشویی ال جی LG Washing machine FH4U1JBHK6N

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ظرفیت : 10 کیلو
ظرفیت خشک کن : 7 کیلو
دور موتور : 1400 دور 
موتور : اینورتر دایرکت درایو
سازنده : کره
امکانات : بخار شور - خشک کن - شستوشوی سریع - برنامه های متنوع - 6 حالت چرخشی - اسمارت - تعادل خودکار - کم صدا و کم مصرف - شستو شوی ضد الرژی - قفل کودک و ...

ویژگی ها

ویژگی های صدا

میزان صدا : 54 دسی بل
کم صدا :

امکانات نرم افزاری

تایمر خاموش :
صرفه جویی در انرژی :
قفل کودک :
سیستم قطع خودکار :
قابلیت برنامه پذیری :
شستشوی هوشمند :
تایمر برنامه :

سایر ویژگی ها

سرعت چرخش موتور : 1400 دور در دقیقه
کشور سازنده : کره
رنگ : نقره ای
گارانتی :
ظرفیت شستوشو : 10 کیلو
اينورتر :
تکنولوژی بخارشوی :
نوع نصب : زمینی
خشک کن :
شستشوی سریع :

1400 دور در دقیقه
54 دسی بل
کره
نقره ای
10 کیلو
زمینی

لباسشویی 10 کیلوی ال جی LG Washing machine FH4U1JBHK6N

لباسشویی 10 کیلوی ال جی مدل FH4U1JBHK6N

مختصری درباره ی محصول:

برند معروف ال جی یکی دیگر از لباسشویی های مدل تایتان خود را با ظرفیت 10 کیلو گرم به بازار معرفی کرده است.این لباسشویی با حداکثر تعداد دور 1400 دور و با موتور اینورتر با سیستم انتقال قدرت گیربکسی طراحی شده است.
ارائه ی برنامه های متنوع شستوشو در این لباسشویی در کنار اسان کردن تنضیمات برای کاربران یک سیستم محافظت کامل از لباسها را به شما عرضه میکند.حالت های متوع چرخش مخزن با توجه به جنس لباس و همچنین گردش در دو جهت چپ و راست شستوشویی بی نقص را برای شما فراهم میکند.
این لباس شویی با ارتفاع 85 و عمق 61 و عرض 60 سانتی خود بسیار جمع و جور بوده وفضای کمی را در منزل شما اشغال میکند.قرار دادن خشک کن و لباسشویی در این محصول و ترکیب انها باهم در قالب یک دستگا تا حد زیادی در هزینه ها و فضای خانه ی شما صرفه جویی میکند زیرا لازم نیست که یک خشک کن و یک لباسشویی به صورت جدا تهیه کنید.
  

  

                             لباسشویی ال جی

  

   

دو ویژگی در یک محصول:

در گذشته پس از شستن لباس ها در لباسشویی درد سر های ان اغاز میشد در واقع لباس شویی ها مجهز به سیستم خشک کن نبودند و خشک کردن لباس ها به دلیل نبود مکان کافی و مناسب برای پهن کردن انها بسیار مشکل بود.ال جی با ترکیب خشک کن و لباسشویی در یک دستگاه به نیاز مشتریان جواب داده است و در عین حال یا جلوگیری از خرید خشک کن و لباس شویی به صورت دودستگاه متمایز توسط کاربران هم در هزینه ها و هم در فضای خانه صرفه جویی کرده است.

  

  

                             لباسشویی ال جی

  

  

موتور:

در واقع موتور را میتوان قلب لباسشویی معرفی کرد.موتور این دستگاه به صورت اینورتر طراحی شده است.از جمله مزایای این گونه موتور میتوان به مصرف بسیار کم انرژی ان اشاره کرد.استفاده از حداقل قطعات متحرک و جلوگیری از سیم پیچی های پیچیده در طراحی این گونه موتورها طول عمر انها را بسیار زیاد کرده است.از دیگر طراحی های شرکت ال جی در قسمت سیستم موتور و انتقال قدرت میتوان به سیستم دایرکت درایو این لباسشویی اشاره کرد.با این نو اوری استفاده از تسمه برای انتقال قدرت از موتور به دیگ حذف شده است.که نتیجه ی این عمل به کاهش چشم گیر صدا و لرزش محصول انجامیده است تا جایی که شما متوجه کارکرد ان نمیشوید.

  

  

                             لباسشویی ال جی

  

  

6 حالت چرخشی:

چگونگی چرخش دیگ در جریان شستوشو لباس ها در تمیزی و جلوگیری از اسیب دیدن لباس ها تاثیر بسزایی دارد.ال جی با توجه به جنس پارجه شش حالت متفاوت چرخشی به صورت پیش فرض در لباسشویی خود قرار داده است تا در عین حفاظت از لباس هایتان بهترین شستوشو را برای شما مهیا سازد.

  

  

                             لباسشویی ال جی

  

  

True Steam™:

در واقع این مکانیسم به چند شیوه به شما کمک میکند که از انها میتوان به حذف عوامل حساسیت زا،جلوگیری از چروک لباس ها بدون استفاده از مواد ضد چروک و نرم کردن پارچه ها اشاره کرد که این عامل را میتوان مدیون بهره بردن دستگا از بخار شور و استفاده از بخار در جریان شستوشو دانست.این عملکرد تا حدی کارامد است که تا 99.9% کلیه ی میکروب ها و عوامل حساسیت زا ازبین میرود.
با استفاده از سیستم بخار شما میتوانید لباس هایتان را در عرض 20 دقیقه کاملا تمیز کنید البته این حالت برای لباس هایی است که زیاد کثیف نیستند و چروک های لباس به راحی از بین میروند.به این ترتیب در زمان شما صرفه جویی شده و به راحتی میتوانید به کارهای مورد علاقه خود بپردازید.

  

  

                             لباسشویی ال جی

  

  

سایر امکانات:

ال جی صفحه کنترل این محصول را به صورت کاملا لمسی طراحی کرده است تا در عین ظاهری یکپارچه و زیبایی محصول به راحتی استفاده از دستگاه نیز توجه کرده باشد.

  

  

                             لباسشویی ال جی

  

  

شما با استفاده از حالت مکث وسیله میتوانید گردش دستگاه را متوقف و لباس هایی را که جا گذاشته اید به دستگاه اضافه کنید.

  

  

                             لباسشویی ال جی

  

  

این لباسشویی دارای مکانیسم اکو هیبرید است که این عملکرد با صرفه جویی در مصرف اب و کوتاه کردن چرخه ی خشک کردن تا حد زیادی در منابع صرفه جویی میکند.

 

 

                             لباسشویی ال جی

  

  

این لباسشویی به صورت هوشمند طراحی شده است و شما میتوانید با استفاده از گوشی خود به لباسشویی متصل شوید.از جمله فواید ان میتوان به خطا یابی خودکار دستگاه اشاره کرد.همچنین میتوانید برنامه هایی را که در لباسشویی قرار داده نشده اند میتوانید به وسیله ی گوشی خود دانلود کرده و انها را بر روی لباسشویی اجرا کنید.

  

  

                             لباسشویی ال جی

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها