کولرگازی ایستاده ی گری 36000 GREE AIR CONDITIONER

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ظرفیت : 36000
نوع کولر : ایستاده
کمپرسور : اسکرول 
کارایی : سرمایشی و گرمایشی
سازنده : مونتاژ چین با قطعات امریکا

ویژگی ها

مشخصات کلی

اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1
نشانگر روی پنل :

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : اسکزول
عملکرد : سرمایش و گرمایش
ظرفیت گرمایش : 36000
ریموت کنترل :

1
1
اسکزول
سرمایش و گرمایش
36000

کولرگازی ایستاده ی گری با ظرفیت 36000 GREE SPLIT

کولر گازی ایستاده ی با کمپرسور اسکرول گری 36000

توضیحات:

یکی از مشکلات سالن های بزرگ جواب ندادن یک کولر برای کل فضا است و استفاده از دوتا کولر علاوه بر صرف هزینه های بیشتر از لحاظ زیبایی هم مشکل ساز میشود.استفاده از کولر های ایستاده بیشتر در سالن های بزرگ موسسات و پایانه ها مرسوم است و در فضا های مسکونی کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.
از جمله امکانات خوب این کولر میتوان به یخ زدایی خودکار ان اشاره کرد که برخلاف مدل های قدیمی که یخ زدایی باتوجه به زمان تعین شده انجام میگرفت در این مدل ار کولرها در صورت نیاز یخ زدایی صورت میگیرد به این ترتیب به مقدار زیادی در هزینه ها صرفه جویی میشود.قابلیت عیب یابی خودکار این محصول به شما این امکان را میدهد که خطا های پیش امده روی نمایشگر نشان داده شود و به سادگی در صدد رفع ان برآمد.

  

  

                                                       کولرگازی 36000 ایستاده ی گری

  

  

این کولر با بهره گیری از فیلتر و قابلیت های ویژه از رشد باکتری ها جلوگیری و همواره هوایی کاملا سالم را برای شما مهیا میکند.این کولر با هر بار خاموش و روشن شدن مجدد به تنظیمات قبلی خود باز گشته ونیازی به تنظیمات مجدد نخواهد داشت این ویژگی مخصوصا در هنگام قطع برق میتواند کاربردی باشد و با وصل مجدد دستگا به کار خود ادامه هواهد داد.
جریان بسیار قوی این کولر میتواند در مدت زمان اندکی هوا را برای شما خنک کند.گردش هوای چهار طرفه و توانایی کنترل جریان هوا یکی دیگر از گزینه هایی است که موجب ایجاد جریانی یکنواخت و دمایی ثابت میشود.حالت توربو با تنظیم کولر در حالت حداکثر قدرت سرمایی فوق العاده را برای شما مهیا میکند.این کولر دارای دو حالت سرمایشی و گرمایشی است که به توجه به نیاز میتوان از ان بهره برد.
  

  کولرگازی ایستاده 36000 گری

  

  

شرکت گری این کولر را بسیار پر قدرت و مجهز به کمپرسور اسکرول و مختص مناطق تروپیکال طراحی کرده است. از جمله ویژگی های مثبت این گونه کمپرسور و موتور به مصرف انرژی بسیار پایین ان میتوان اشاره کرد در کنار ان صدای بسیار پایین و لرزش کم هم میتواند فضایی ارام  برای شما مهیا کند.این کمپرسور به خوبه در مناطقی با اب و هوای گرم میتواند مورد استفاده قرار گیرد.
ظرفیت این کولر 36000 طراحی شده است که میتواند فضایی گسترده را برای شما خنک سازی باتوجه به این ظرفیت شما میتوانید مساحتی به اندازه ی 170 متر را با این کولر پوشش دهید
ویژگی های دیگر میتوان به تایمر 24 ساعته،حالت خواب،نظافت خودکار،قفل و ... اشاره کرد.
2
دیدگاه کاربران
  • 1396-04-16
    لطفا توضيحات فني دقيق تري از قبيل نوع گاز مورد استفاده شده در كولر و نوع برق مصرفي آن تك فاز است يا سه فاز و غيره ذكر شود با تشكر.
  • 1396-04-17
    سلام.گاز آن R22 است و برق مورد استفاده تک فاز میباشد
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها