کولرگازی تروپیکال ال جی 26000 LG SPLIT AK-26JJT

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ظرفیت : 26000
کمپرسور : روتاری
موتور : تروپیکال
کارایی : سرمایشی و گرمایشی
سازنده : مونتاژ ترکیه

ویژگی ها

مشخصات کلی

نوع گاز (مبرد) : R22
اینورتر :

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنل : 1

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : روتاری
عملکرد : سرمایش و گرمایش
بازدهی سرمایش EER : 9.4
بازدهی گرمایش COP : 2.93
فیلتر :
ریموت کنترل :

R22
1
1
روتاری
سرمایش و گرمایش
9.4
2.93

کولرگازی 26000 ال جی LG SPLIT AK-26JJT

کولرگازی روتاری ال جی با ظرفیت 26000 BTU

مشخصات :

ال جی این کولر خود را با ظرفیت 26000 روانه ی بازار کرده است.نوع موتور این محصول از نوع روتاری است که نسبت به کولر های پیستونی قدیمی از صدای بسیار کمتر و در عین حال مصرف انرژی بسیار پایین تری برخوردار است.چند سالی است که حرف و حدیث هایی درباره ی مصرف بالای این گونه کولرها بر سر زبان است ولی بازده انرژی این کولرهای گازی در مقایسه با کولرهای ابی چندین برابر بیشتر بوده و همین امر موجب مصرف پایین انها در مقایسه با کولر های ابی شده است.در کنار این ویژگی نیاز نداشتن به آب در این کولر و همچنین اقلیم خشک ایران این مدل کولرها را کارامد تر از کولرهای ابی کرده است.
نوع کمپرسور این مدل از نوع روتاری و تروپیکال طراحی شده است که موجب میشود تحمل دمای تا 57 درجه را نیز داشته باشد و به خوبی در مناطق گرم و خشک و مناطق مرکزی ایران نیز بتوان از ان استفاده کرد.
کولرگازی 26000 ال جی

  GOLD FIN :

یکی از عواملی که باعث کاهش کارکرد و طول عمر کولرها میشود زنگ ضدگی و همچنین فرسایش قسمت های مختلف در اکسایش توسط رطوبت و سایر عوامل کاهنده است.الجی در این مدل از کولر خود از یک لایه ی طلایی برای جلوگیری از خوردگی و سایش سطح مبدل حرارتی استفاده کرده است.همچنین این لایه یک سطح ضد خوردگی و زنگ برای افزایش دوام  مبدل حرارتی ایجاد میکند.

  

  

                             کولرگازی 24000 ال جی

  

  

فیلتر دوگانه:

این کولر مجهز به فیلتر حفاظت دوگانه است که میتواند ذراتی با قطر بیشتر از 10 میکرومتر و همچنین باکتری ها را حذف و هوایی بسیار سالم برای شما مهیا سازد.

  

  

                             کولرگازی 24000 ال جی

  

  

هوای پر قدرت :

طراحی نوین مایع سرد کننده و شاسی کولر با به حداکثر رساندن مکش و تخلیه ی ان جریانی بسار پر قدرت را ایجاد میکند که تا 15 متر میتوان ان را حس کرد.با وجود این جریان پرقدرت تمام اتاق صرفه نظر از مساحت ان به صورت یکنواخت خنک میشود.

  

  

                             کولرگازی 24000 ال جی

 

 

4 نوع چرخش:

با وجود این 4 نوع گردش هوای مختلف کولر هوای سرد را در تمام قسمت ها پخشد میکند و به همبن دلیل سرعت خنک سازی اتاق تا حد زیادی بیشتر شده و در زمان کوتاهی دما به حد دلخواه شما میرسد.

 

 

                             کولر گازی ال جی 24000

 

 

 کنترل جریان هوا:

پره های عمودی این کولر را میتوان به 6 حالت مختلف بالا و پایین تنظیم کرد تا یک محدوده ی خاص از اتاق را بسیار سریع خنک کرد همچنین پره های افقی ای کولر در پنج حالت مختلف قابل تنظیم است تا به راحتی بتوانید جریان هوا را به چپ یا راست انتقال دهید.

 

 

                    کولرگازی ال جی 24000    

  

  

حالت خواب:

در واقع ای ویژگی با افزایش درجه ی حرارت به صورت دو درجه در هر ساعت و کاهش میزان صدا محیط و هوایی کاملا راحت را برای خواب شما مهیا میکند.
  

  

                         کولرگازی 24000 ال جی

  

  

نصب و راه اندازی اسان:

کولر های گازی امروزه به نحوی طراحی شده اند که به سادگی و بدون نیاز به نیروی کاری زیاد در مدت بسیار کوتاهی قابل نصب باشد.
  

  

                            کولرگازی 24000 ال جی

1
دیدگاه کاربران
  • 1397-03-29

    سلام
    چرا این کولر با وجود توان بالا قیت پایینی دارد، آیا فقط به دلیل مونتاژ ترکیه بودن قیمت پایین دارد ؟مارک ال جی ولی مونتاژ ترکیه . من یکی دارم فضای ۱۳۰ متر مربع را خوب پوشش میده ، سیم برقش را به پریز وصل کردم فیوز مسیر ۱۰ آمپر بود در طول روز مشکل نداشت اما بعضی روزها غروب ها فیوز بالا میزد به همین خاطر فیوز را عوض کردم به آمپر بالاتر . کم مصرف ترین کولر ال جی چند آمپر برق می کشد و چه مدلی است ؟

    پاسخ مدیر:

    سلام.این مدل خوبه ولی نه برای 130 .نهایتا 90 متر.کم مصرف ترین حدود 4 امپر برق میخواد

نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها