کولرگازی دوو 18000 DAEWOO SPLIT DSA-1830LH-T

این مدل موجود نیست مدل دیگری انتخاب کنید

در انبار موجود نیست

بخرید و 123,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ظرفیت : 18000
کمپرسور : روتاری
موتور : تروپیکال
کارایی : سرمایشی و گرمایشی
سازنده : مونتاژ چین با قطعات کره

ویژگی ها

مشخصات کلی

نوع گاز (مبرد) : R22
اینورتر :

مشخصات فنی

تعداد کمپرسور : 1
نوع کمپرسور : روتاری
عملکرد : سرمایش و گرمایش
ریموت کنترل :

R22
1
روتاری
سرمایش و گرمایش

کولر گازی تروپیکال دوو 18000 DAEWOO SPLIT DSA-1830LH

کولرگازی دوو با ظرفیت 18000

مختصری درباره ی محصول:

شرکت دوو یکی از برند های معتبر کره ای میباشد که که در زمینه تولید لوازم خانگی هم اسم و رسمی برای خود مهیا کرده است.کولرهای گازی این برند در مدل های مختلف و و با کیفیت بسیار عالی روانه ی بازار شده اند.
شرکت دوو این کولر خود را با ظرفیت 18000 طراحی کرده است که باتوجه به این ظرفیت میتواند فضایی در حدود 70 متر را برای شما تحت پوشش قرار دهد.البته این مقدار با توجه به شرایط و نوع موقعیت و کاربری این فضا میتواند افزایش و یا کاهش داشته باشد .
  مقدار درست ظرفیت بسیار امری مهم و اساسی است و اگر این مقدار به درستی انتخاب نشود انچنان که باید و شاید کولر کارایی مناسبی یرای شما نخواهد داشت و تنها صرف هزینه ها در پیایان برای شما باقی میماند.

  

کولرگازی 18000 دوو

  

یکی از موارد اساسی هر کولر گازی موتور و کمپرسور ان میباشد.کمپرسور ها در سه دسته ی پیستونی،روتاری و اسکرول طبقه بندی میشوند که در این میان مدل روتاری از مصرف کمتر و صدایی پایینتر نسبت به دو مدل دیگر قرار دارد.علاوه بر این کولرها در یک دسته بندی دیگر هم قرار میگیرند که این دسته بندی مربوط به منطقه ی اب و هوایی است که کولر در ان مورد استفاده قرار میگیرد و با توجه به این به دو مدل تروپیکال یا مناطق گرم و غیر تروپیکال برای مناطق معتدل تقسیم میشوند
این کولر باتوجه به توضیحات بالا از کمپرسور روتاری برخوردار و برای مناطق تروپیکال طراحی شده است و با توجه به این سبک طراحی میتواند در کلیه ی مناطق ایران از ان استفاده کرد.از دیگر خصوصیات این مدل طراحی قطعات ان به صورت ضد زنگ است پس در مناطقی که رطوبت و گرما هر فلزی را به سرعت از بین میبرد این کولر میتواند سال های سال بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد.

  

کولرگازی 18000 دوو

  

این کولر بسیار مجهز است و از جمله امکانات ان میتوان به فیلتر هوا.قابلیت تنظیم سرعت گردش.حالت خواب و ... اشاره کرد.جریان بسار پر قدرت هوای این کولر در مدت بسیار کوتاهی میتواند فضا را برای شما خنک کند و جریان چهار طرفه ی هوا میتواند دمایی کاملا یکنواخت برای شما مهیا سازد
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها